Yarım asırdır ticaret hayatının içinde bulunan grup 1999 yılında Orkide İç Giyim Markasıyla yola devam etme kararı almıştır.

Başlangıçta küçük bir atölyede üretime başlayan Orkide halen iki ayrı üretim tesisinde, 10.000 m2 kapalı alanda, teknolojinin getirdiği son yenilikleri de kullanarak üretimine devam etmektedir. Bütün üretim, yurt içinde kendi bünyesinde bulunan atölyelerde yapılmaktadır.

Kaliteli üretimi kendisine ilke edinmiş olan markamız, gerek kullandığı kumaşlarla gerekse üretim teknikleriyle ile bundan asla ödün vermemektedir. Almış olduğu Kalite Yönetim Belgeleriyle de bunu tescil ettirmiştir.

Markamız müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Tasarımcılarımız kadının zerafetini, gücünü ve sevgisini öne çıkaran ürünleri ortaya koymaktadırlar.

Ülkemizde 3500 mağazada ürünlerimizin satışı yapılmaktadır. Yapılan araştırmalara göre Orkide İç Giyim konusunda ülkemizin en çok bilinen markaları arasında olup, özellikle de kendisini geliştirmeye devam ettiği sütyen, sütyen takım grupları, gecelik ve sabahlıklarda ilk sıralarda yer almaktadır. Son zamanlarda geliştirdiği yurtdışı ticari ilişkilerle de marka bilinirliğini artırmaktadır.

Moda trendleri takip edilmekte, dış giyimde ki günün modasına uygun önden veya arkadan dekolteli kıyafetlere göre ürünlerimiz revize edilmektedir.

Hedefimiz; en yüksek kalitedeki ürünleri, en uygun fiyatlarla tüketiciye sunmak, yönetim ve üretim anlayışında gelişen çağa ayak uydurmak, müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak ürün çeşitliliğini geliştirmek, daha iyiye daha güzele daha kaliteliye doğru olan yürüyüşümüze devam etmektir.

Blog

Bilmenizi istediğimiz konular var!

17 Kasım, 2019
DOLABIMDA NE OLMALI?

1. Önce rahatlık  Kıyafetin görünümünde büyük rol oynayan iç çamaşırları tene en yakın giysiler olduğu için rahatl...

Devamını Oku
30 Ekim, 2019
İÇ ÇAMAŞIRI NASIL SEÇİLİR?

DOĞRU İÇ ÇAMAŞIRI NASIL SEÇİLİR? İç çamaşırı modelleri, gerek sağlık açısından gerekse estetik açıdan oldukça önemli ...

Devamını Oku
30 Ekim, 2019
NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

SÜTYEN ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ? Hiç kuşkusuz ki kadın gardırobunun vazgeçilmez bir parçası da sütyendir. İşte...

Devamını Oku